KOSMETIKA

Cena kurzu:

16 500Kč

vč. profesní zkoušky

LEKTOŘI KURZU:

KOSMETIKA - KONTAKTY


PRAHA
• Petra Naumannová – tel: 704 594 274

BRNO
• Kateřina Křupková – tel: 775 318 907

OSTRAVA
• Petr Růžička – tel: 777 777 375

LIBEREC
• Jiří Predrag „HELLBOY“ Schön – tel: 776 760 510

TERMÍNY:

Kurzy probíhají po celý rok, s možností nastoupit kdykoliv po domluvě s lektorem.

DÉLKA KURZU:

300 hodin + 6 hodin zkouška

VSTUPNÍ PŘEDPOKLAD:

– Ukončené základní vzdělání.

AKREDITACE MŠMT A PROFESNÍ KVALIFIKACE:

Po ukončení kurzu a úspěšném absolvování profesní zkoušky získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE. Na základě, kterého si můžete ihned vyřídit živnostenský list a není potřeba garant ani praxe.

CO KURZ OBSAHUJE?

Kurz obsahuje teoretickou i praktickou část, kde získáte znalosti zposuzování stavu pleti, poskytování poradenství v oblasti kosmetického ošetřování pleti, poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky, vizážistiky a barevné typologie, provádění ruční kosmetické masáže obličeje, krku a dekoltu, provádění povrchového čištění pleti, napařování nebo změkčování pleti, provádění hloubkového čištění pleti, aplikace pleťových masek a zábalů, odstraňování chloupků, odbarvování chloupků, barvení řas a obočí, provádění denního, večerního a fantazijního líčení, vykonávání hygienicko-sanitární činnosti podle provozního řádu, objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť, provádění vyúčtování služeb.

HODNOTÍCÍ STANDARD A UČEBNÍ PLÁN:

V kurzu se naučíte vše, co je nezbytné pro úspěšné zakončení profesní zkoušky dle hodnotícího standardu NSK: Klikněte zde

ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ):

Máte dotaz? Zkuste se nejdříve podívat do naší sekce často kladených otázek 😊 Klikněte zde