Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

PiercingKurz kosmetiky pro zájemce o kurz permanentního make-upu nyní nabízíme s 25% SLEVOU !

Piercing (vpravování cizorodých předmětů do lidského těla)

Studio Leny nově nabízí rekvalifikační kurz Piercing (vpravování cizorodých předmětů do lidského těla).

Kurz je určený pro každého, kdo chce získat nové a podrobné informace o tomto atraktivním oboru. Kurz je vhodný pro všechny uchazeče evidované na ÚP, stejně tak pro veřejnost.

Cena: 28 000Kč

(při absolvování skupin: piercing, tetování,permanentní make-up je sleva.)

Termíny kurzů: kurzy probíhají po celý rok, možnost individuální výuky (možno i o víkendech dle domluvy s vyučující)

Vstupní předpoklad: kosmetička vyučená v oboru kosmetiky nebo osvědčení o rekvalifikaci kosmetické služby

Délka kurzu: 629h.

Akreditace MŠMT: Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT

Učební plán piercing: Podmínkou kurzu je vyučená kosmetička nebo kurz kosmetičky s praxí. V kurzu se účastník naučí teorii,techniku a technologii piercingu. Vlastní učební plán je rozdělen na: teoretickou a praktickou část. Výuka se provádí s naším materiálem. Veškerý materiál a náčiní lze zakoupit u nás. Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT. Spolupracujeme s pracovními úřady.

Máte-li zájem o kosmetický kurz se slevou volejte též na níže uvedená tel. čísla

Piercing - Kontakty:

Brno

- Lidická 23A - Petr Navrátil - tel: 775 301 189 nebo David Hájek - tel: 608 621 002

Praha

-Praha 5, Plzeňská 189, 150 00 - "Hellboy" - tel: 776 760 510