Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

Permanentní make-upOdborník na permanentní make-up + microblading

Pro profesní kvalifikaci Odborník na permanentní make-up 69-032-M, kurz je akreditován MŠMT ČR

Termíny kurzů

Termíny kurzů

Kurzy probíhají po celý rok
Možnost individuální výuky


Cena kurzu

Cena kurzu

29 000Kč


vč.


Profesní zkoušky


Délka kurzu

Délka kurzu

300 hodin


+

6 hodin zkouška


Místa výuky

Místa výuky

Praha, Brno, Ostrava


Máte zájem o kurz nebo jakýkoliv dotaz? Dejte nám vědět :-)

Další informace

Vstupní předpoklad: Vyučení nebo rekvalifikační kurz v oboru kosmetička nebo zkouška z profesní kvalifikace Kosmetička

Požadavky: Kopie zdravotního průkazu pracovníka v potravinářství + Kopie nejvyššího dosaženého vzdělání

Kvalifikační standard dle NSK: ZDE

Akreditace MŠMT: Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT

Profesní kvalifikace: Po úspěšném absolvování profesní zkoušky, získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE

U činnosti Tetování, Piercing, Permanentní make-up a Provoz solárií je pro získání živnostenského oprávnění stále podmínkou garant po dobu 12 měsíců !

Informace pro zájemce o kurz permanentní make-up

Kurz kosmetiky pro zájemce o kurz tetování nyní nabízíme s 15% SLEVOU !

Zájemci o kurz kosmetiky pro permanetní make-up volejte:
Praha, Ostrava : Jiří Predrag "HELLBOY" Schön - tel: 776 760 510.
Ostrava, Brno: Petr Navrátil - tel: 775 301 189
nebo David Hájek - tel: 608 621 002