Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

Permanentní make-upKurz kosmetiky pro zájemce o kurz permanentního make-upu a tetování nyní nabízíme s 25% SLEVOU !

1. Trvalé líčení – Permanentní make-up pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky)

Cena: 28 000Kč

Termíny kurzů: kurzy probíhají po celý rok, možnost individuální výuky (možno i o víkendech dle domluvy s vyučující)

Vstupní předpoklad: kosmetička vyučená v oboru kosmetiky nebo osvědčení o rekvalifikaci kosmetické služby

Délka kurzu: 629h.

Akreditace MŠMT: Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT

Učební plán permanentního make-upu: V kurzu se účastník naučí tetovat – oční linky, obočí, rty, motiv a microblading. Vlastní učební plán je rozdělen na: teoretickou a praktickou část. Výuka se provádí částečně s naším materiálem. Veškerý materiál a náčiní lze zakoupit u nás. Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT. Spolupracujeme s pracovními úřady.

2. Permanentní make-up - Vláskování Obočí (Microblading)

Tak dokonalý permanentní make-up obočí tu ještě nebyl. Pomocí této nové, patentované technologie ani nerozeznáte, že se nejedná o přirozené obočí, nýbrž o make-up. K pigmentaci dochází jedním pohybem po celé dráze chloupku

Cena: 20 000Kč

Termíny kurzů: kurzy probíhají po celý rok, možnost individuální výuky (možno i o víkendech dle domluvy s vyučující)

Vstupní předpoklad: kosmetička vyučená v oboru kosmetiky nebo osvědčení o rekvalifikaci kosmetické služby

Délka kurzu: 629h.

Akreditace MŠMT: Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT

Učební plán permanentního make-upu: V kurzu se účastník naučí tetovat – obočí. Vlastní učební plán je rozdělen na: teoretickou a praktickou část. Výuka se provádí částečně s naším materiálem. Veškerý materiál a náčiní lze zakoupit u nás od firmy Permanent institut. Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT. Spolupracujeme s pracovními úřady a s www.Pemamanentinstitut.cz

Permanentní make-up - Kontakty:

Brno

Lidická 23A - Jolana Belisová - tel: 606 941 411

Praha

- Lenka Schön Navrátilová - tel: 608 069 436

Ostrava

- Moravská Ostrava, 30.dubna 3128/2a - Lenka Baslarová - tel: 603 336 668

Semily

- Jolana Belisová - tel: 606 941 411