Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

O násRekvalifikační kurzy, rekvalifikace, manikúra, modeláž nehtů

Nabízíme velké množství rekvalifikačních kurzů: manikúra – modeláž nehtů, pedikúra – modeláž nehtů, kosmetika, prodlužování řas, vizážistika, provoz solárií, kadeřnictví, prodlužování vlasů, tetování, permanentní make-up, piercing, manikúra – modeláž nehtů + pedikúra modeláž nehtů, pedikúra – modeláž nehtů + přístrojová pedikúra, výživový poradce a další doplňkové kurzy a proškolovací kurzy.

Rekvalifikační kurzy vyučujeme v Praze, Brně Ostravě a Semilech. Po skončení rekvalifikačních kurzů získáte akreditované osvědčení MŠMT. Spolupracujeme také s pracovními úřady.

Internetový obchod

Studio Leny také nabízí kompletní sortiment pro manikúru a modeláž nehtů nehtový obchod, e-shop. Velkoobchod profesionálního nehtového materiálu si můžete objednat a do 24 hodin je zboží zasláno poštou. Přejít na e-shop.

V naší nabídce najdete nehtové zboží jako:

UV lampy, uv gely, barevné uv gely, gellaky, CND shellac, odsávačky prachu, nehtové kufry, nehtové brusky, uv zářivky, štětce, akrylový prášek, porcelánový prášek, liquid – modelovací tekutina, pilníky, leštící bloky, podložky pod ruce, masážní krémy na ruce, lepidla, nehtové tipy, kleště – gilotiny, destičky a razítka na nehty, odlakovač, čistič gelu, p-shine a mnoho dalších nehtových doplňků.

Nahlédněte k nám

Pozn.: Aktuálně máme nový interiér, nové fotky budou brzy doplněny :-) Staré si můžete prodlédnout níže.