VIZÁŽISTIKA

Cena kurzu:

11 000Kč

vč. profesní zkoušky

LEKTOŘI KURZU:

VIZÁŽISTIKA - KONTAKTY


PRAHA
• Květa Weitová – tel: 775 696 783

BRNO
• Alena Kadlecová – tel: 603 263 132

OSTRAVA
• Petr Růžička – tel: 777 777 375

TERMÍNY:

Kurzy probíhají po celý rok, s možností nastoupit kdykoliv po domluvě s lektorem.

DÉLKA KURZU:

80 hodin + 6 hodin zkouška

VSTUPNÍ PŘEDPOKLAD:

– Ukončené základní vzdělání.

AKREDITACE MŠMT A PROFESNÍ KVALIFIKACE:

Po ukončení kurzu a úspěšném absolvování profesní zkoušky získáte OSVĚDČENÍ O ZÍSKÁNÍ PROFESNÍ KVALIFIKACE. Na základě, kterého si můžete ihned vyřídit živnostenský list a není potřeba garant ani praxe.

CO KURZ OBSAHUJE?

Kurz obsahuje teoretickou i praktickou část, kde získáte znalosti zposuzování stavu pleti, poskytování poradenství v oblasti dekorativní kosmetiky a vizážistiky, provádění povrchového čištění pleti, zhodnocování tvaru obličeje, jeho jednotlivých částí a navrhování korekce vzhledových nedostatků, posuzování a úprava obočí, provádění denního a večerního líčení, provádění aplikace umělých řas, navrhování a provádění líčení pro modeling, fotografii a soutěžní (fantazijní) líčení, dodržování hygienických zásad při použití kosmetických nástrojů a pomůcek, objednávání přípravků, pracovního materiálu a pomůcek pro péči o pleť, provádění vyúčtování služeb, poskytování první pomoci klientům při péči o tělo.

HODNOTÍCÍ STANDARD A UČEBNÍ PLÁN:

V kurzu se naučíte vše, co je nezbytné pro úspěšné zakončení profesní zkoušky dle hodnotícího standardu NSK: Klikněte zde

ČASTO KLADENÉ DOTAZY (FAQ):

Máte dotaz? Zkuste se nejdříve podívat do naší sekce často kladených otázek 😊 Klikněte zde