Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

MezoterapieNeinvazivní Mezoterapie

Jedná se o pokrokový přístup k vyhlazování pokožky s použitím titanového dermo válečku s mikrojehličkami a vytváří velké množství malých bodnutí do dermis, které podporuje uvolňování růstových faktorů, které stimulují produkci nového kolagenu a elastinu.

Kyselina hyaluronová hydratuje pokožku a stahuje rozšířené póry, vyhlazuje vrásky a rýhy, redukuje akné, omlazuje vrásčitý krk, dekolt a ruce tvorbou nových buněk.

Absolutní novinka v České a Slovenské republice. Vhodné pro všechny typy pleti. Bez vedlejších účinků kromě zarudnutí kůže, které zmizí do 24 hodin.

Princip neinvazivní mezoterapie:
V pokožce je ochranná vrstva - tzv. membrána, která chrání organismus před postupem látek, virů, bakterií do těla. Účinné látky mají velmi často velké molekuly a proto za normálních okolností též neprojdou přes tuto membránu do těla. Pokud jakékoli látky dostaneme do těla např. ústy, je účinek nesrovnatelně menší. Látky se trávením rozloží, putují do celého těla a ne jen do postiženého místa. Kosmetické krémy projdou jen do vrchních vrstev kůže a dále ne. Jejich účinek je krátkodobý.

Pravidelnými aplikacemi lze dosáhnout:

Které partie jsou vhodné k ošetření:

Neinvazivní mezoterapie je určena pro všechny typy pletí, které jsou postiženy stárnutím. Výrazně zvyšuje stupeň hydratace a prokrvení tkáně, čímž dochází ke stimulaci produkce fibroblastů. Fibroblasty jsou klíčovým iniciátorem pro tvorbu kolagenu a elastinu, které zajišťují pružnost a mladistvý vzhled pokožky.

Vrásky jsou způsobovány:

Mezoterapie řeší velkou škálu problémů:

Péči o pleť - velmi citlivou pleť, jizvy, strie, akné, kruhy pod očima, pigmentové skvrny, žilky, popáleniny, otoky, podlitiny po operacích víček, omlazení (lifitng) - kys. hyaluronová s dalšími výtažky z bylin. K vyhlazení vrásek se aplikují přírodní látky místo botoxu, které vypnou pleť bez jakýchkoliv negativních následků, které mohou nastat po pravidelné aplikaci botoxu.

Cena: 1500,- Kč (1 aplikace)

Pro 100% účinek doporučujeme 4 aplikace v rozmezí 1 měsíce.

Kontakt

Kateřina Křupková - Tel: 775 318 907