Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

KAVITACE - neinvazivní a bezpečná redukce tukových polštářků

SLEVA 60%! - Nyní pouze za 1990,- 790,- Kč! - za 2 kavitované oblasti

Používáme nový přístroj nejvyšší řady – VACaVITE Prestige 2010 – nejúčinnější přístroj na trhu, který spojuje nízkofrekvenční ultrazvuk s vakuem – několikanásobně zvyšuje účinek kavitace.

Principem kavitace je rozbití membrány tukových buněk ultrazvukem. Ultrazvuk proniká do hloubky 2-3 cm, kde způsobí prasknutí membrány tukové buňky. Její obsah se uvolní do mezibuněčného prostoru a následně je zpracován lymfatickým systémem, který je odplavuje do krevního řečiště. Tuk je ve formě triglyceridů enzymaticky metabolizován do glycerolu a volných mastných kyselin. Glycerol je ve vodě rozpustný a je použit jako zdroj energie – spálena ve svalech (cvičením) a lze ho vyloučit s močí. Nerozpustné volné mastné kyseliny jsou zpracována játry a následně vyloučeny z těla.

Kavitaci lze zacílit na jednu nebo dvě partie, které jsou blízko sebe – bříško a boky, zadeček a stehna.

DOPORUČENÝ REŽIM PŘED a PO KAVITACI

Dostatečný pitný režim je důležitý ke správnému fungování lymfatického systému, přispívá ke zlepšení činnosti ledvin a napomáhá urychlit regeneraci organizmu. Při dehydrataci se zvyšuje viskozita krve, zpomaluje se lymfatický systém a také je jednou z příčin vzniku celulitídy.

Pít se musí průběžně!

Doporučujeme alespoň 2,5 l neslazených neperlivých vod, zelený čaj, den před zákrokem, v den zákroku. a několik dní poté 3-4 dny, kdy jsou postupně vyplavovány uvolněné tuky. Velmi vhodné jsou bylinkové čaje na podporu lymfatického systému a aktivní pohybový režim.

Nevhodné jsou slazené nápoje – cola, energy drinky – mají vysoký obsah cukru a zvyšují pocit žízně. Káva, černý čaj a alkohol dehydratují organizmus. Alkohol zatěžuje játra, která metabolizují tuky uvolněné při zákroku.

Omezit těžká mastná jídla

Po kavitaci je vhodné se vyhnout tučným i sladkým jídlům hlavně proto, aby tělo jako zdroj energie využilo hlavně tuky uvolněné při kavitaci.

Zvýšit fyzickou aktivitu

Jakýkoliv pohyb, nejlepší je aerobní cvičení, čímž se zintenzivní prokrvení celého organizmu, což také usnadní vylučování obsahu destruovaných tukových buněk.

PRŮBEH LIPOSUKCE ULTRAZVUKEM

Náš speciálně proškolený zdravotnický pracovník podle Vašeho přání při respektování kritérií daných pro kavitační ošetření přeměří a označí ošetřované partie, provede krátké uvolnění lymfatických uzlin, následuje aplikace gelu a vakuovou kavitační hlavicí neustálými pohyby provádí samotnou kavitaci. Během kavitace můžete cítit mravenčení nebo jemné poštipování, pocit tepla v ošetřované oblasti. Uslyšíte také vysoké slabé pískání, které ultrazvuk při kavitaci vydává. Liposukce ultrazvukem nebolí a trvá 30-40 minut, během kterého dochází u jednoho sezení k obvodovému úbytku 2 až 6 cm, záleží to na typu postavy a místa kavitace. Po kavitaci následuje znovu uvolnění příslušných lymfatických uzlin a 30 minut lymfodrenáže ve speciálních lymfodrenážních kalhotách, které rozproudí lymfatický oběh a napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky. Pak dojde k přeměření ošetřované části.

Pro dlouhodobější efekt je vhodné liposukci ultrazvukem opakovat po 7-10 dnech, maximálně 6 krát – protože pro Vaše tělo je to ze zdravotního hlediska bezpečné, kdy játra bez problémů zpracují přebyteční tuk. Kavitace Vás neomezí v práci, nebolí, je účinná, rychlá, jen je potřeba dodržet pitný režim, minimálně 2 litry tekutin denně a zvýšit pohybovou aktivitu. U klientů se osvědčilo jíst po zbytek dne jíst zeleninu a následující den si udělat očistnou ovocnou kúru. Dle zkušeností které máme, již 1 sezení znamená o jednu konfekční velikost menší oblečení.

KONTRAINDIKACE

CENA

SLEVA 60%! - Nyní pouze za 1990,- 790,- Kč! - za 2 kavitované oblasti

1990,- Kč - Cena první kavitace zahrnuje:

1490,- Kč - 2,3,4 – vakuová kavitace 40 min.+ lymfatická masáž 40 min.
990,- Kč - 5,6 - vakuová kavitace 40 min. + lymfatická masáž 40 min.
2490,- Kč - balíček 90 minut maximální péče o tělo a obličej, zahrnuje vakuovou kavitaci, lymfatickou masáž, facelift
7800,- Kč – balíček 6 vakuových kavitací

V případě, že nedojde k žádnému úbytku, neplatíte vůbec nic !!!

DOKOUPIT LZE

300,- Kč - lymfodrenáž 30 minut v lymfodrenážních kalhotách, jako podpora do další kavitace, napomáhá odstranit uvolněné a rozpuštěné tuky

Nabízíme k zakoupení Dárkového poukazu pro radost a překvapení.