Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

Výživový poradceVýživový poradce

Studio Leny nově nabízí rekvalifikační kurz Výživový poradce.

Kurz je určený pro každého, kdo chce získat nové a podrobné informace o tomto atraktivním oboru. Kurz je vhodný pro všechny uchazeče evidované na ÚP, stejně tak pro veřejnost.

Každý uchazeč se v průběhu studia blíže seznámí s následujícími odvětvími:

Cena: 9 000Kč

Termíny kurzů: kurzy probíhají po celý rok, možnost individuální výuky (možno i o víkendech dle domluvy s vyučujícím)

Vstupní předpoklad: ukončené střední vzdělání

Délka kurzu: 150h.

Akreditace MŠMT: Po skončení kurzu vydáváme osvědčení s celostátní platností akreditované MŠMT

Učební plán výživového poradce: Učební plán je vyučován formou teoretickou. V kurzu se naučíte: Poučení o bezpečnosti a ochraně zdraví při práci, Základy biochemie a chemie, Základy anatomie a fyziologie trávicího traktu, Základy výživy, Sportovní výživa, Dietologie a výchova ke zdraví, Rozbor a tvorba jídelníčků a výživové doporučení, Výživa v prevenci a redukční výživa, Technologie v potravinářství, Hygiena a toxikologie potravin.

Výživový poradce - Kontakt:

Brno

- Petr Navrátil - tel: 775 301 189