Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

Profesní zkouškyProfesní zkoušky

Počínaje rokem 2017 Studio Leny nově nabízí rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT dle standardů profesní kvalifikace státem garantované Národní soustavy kvalifikací (NSK).

Podle Živnostenského zákona č. 179/2006 Sb. odstavec G, o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů (zákon o uznávání výsledků dalšího vzdělávání), jako autorizovaná osoba s udělenou autorizací pro vykonání závěrečné zkoušky u Ministerstva zdravotnictví.

V těchto oblastech:

Absolvováním kurzu získá uchazeč „Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu“.

Pro získání nejvyššího možného stupně kvalifikace pro vybranou oblast v souladu s legislativou Evropské unie musí uchazeč absolvovat navíc profesní zkoušku, která je součástí kurzu a již je zahrnuta v ceně. Závěrečná zkouška je maturitní úrovně, což výrazně zvyšuje hodnotu uchazeče na pracovním trhu.

Vykonáním profesní zkoušky získá uchazeč „Osvědčení o profesní kvalifikaci“. Osvědčení o získané profesní kvalifikaci je zaručenou známkou kvality absolventů a je platné v celé Evropské unii.

V případě úspěšného vykonání této zkoušky nepotřebujete u většiny kurzů pro vaše podnikání garanta či roční praxi! S touto zkouškou Vám bude vydán Živnostenský list.

U činnosti Tetování, Piercing, Permanentní make-up a Provoz solárií je pro získání živnostenského oprávnění stále podmínkou garant po dobu 12 měsíců !

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT!