Kosmetika - Začněte pracovat jako kosmetička. Náš rekvalifikační kurz vám dopomůže k tomuto vysněnému povolání. V rámci kurzu se naučíte základům kosmetického ošetření. Budete umět stanovit diagnózu dle typu pleti. Vykonat masáž obličeje, krku a dekoltu. Aplikovat kosmetické masky a krémy. Provést úkony jako depilace, úprava obočí, barvení a permanentní prodloužení řas.
Kadeřnictví - Chcete být kadeřnicí, ale chybí vám dostatečná praxe? Navštivte náš rekvalifikační kurz kadeřnictví. Naučíme vás vytvářet působivé dámské účesy i slušivé pánské sestřihy.  Aplikovat trvalou na vlasy, barvit je a melírovat. My z vás dokážeme udělat dokonalého kadeřníka.
Tetování - Staňte se profesionálním tatérem. Využijte rekvalifikační kurzy tetování pro nezdravotnické pracovníky (kosmetičky) i pro zdravotnický personál s celostátní platností od MŠMT. Kurzy jsou vhodné pro zájemce o vzdělání v tomto oboru a pro uchazeče o zaměstnání vedené na Úřadu práce. Získané znalosti můžete okamžitě využít k rozjetí nového podnikání.
Pedikůra - Intenzivní rekvalifikační kurz pedikúry vás naučí, jak profesionálně pečovat o zdraví nohou a provádět modeláž nehtů. Rozšíříte si své poznatky z oblasti ortopedie a dermatologie. Seznámíte se s hygienickými předpisy. Dozvíte se vše potřebné o práci pedikérky.
Manikůra - Naučte se správně provádět manikúru i  modeláž nehtů. Absolvujte rekvalifikační kurz a již za pár dní z vás může být proškolená manikérka. Zkušenosti získané v rámci tohoto kurzu pak zužitkujete při práci v kosmetickém salónu nebo v rámci vlastního podnikání.
Masáže - Chcete se stát masérem? Navštivte rekvalifikační masérské kurzy v celkovém rozsahu 150 hodin. Během kurzu se naučíte provádět masérské a regenerační služby – zejména sportovní a rekondiční masáže. Budete moci vykonávat profesi maséra s působností mimo oblast zdravotnictví.

AUTORIZOVANOU OSOBOU pro: manikúra, pedikúra, kosmetika, vizážistika, masáže, tetování, piercing, perm. make-up, solária

Profesní zkoušky

Počínaje rokem 2017 Studio Leny nově nabízí rekvalifikační kurzy akreditované MŠMT dle standardů profesní kvalifikace státem garantované Národní soustavy kvalifikací (NSK).

Podle Živnostenského zákona č. 179/2006 Sb. odstavec G, o ověřování a uznávání výsledků dalšího vzdělávání a o změně některých zákonů (zákon o uznávání výsledků dalšího vzdělávání), jako autorizovaná osoba s udělenou autorizací pro vykonání závěrečné zkoušky u Ministerstva zdravotnictví.

V těchto oblastech:

Absolvováním kurzu získá uchazeč „Potvrzení o účasti v akreditovaném vzdělávacím programu“.

Pro získání nejvyššího možného stupně kvalifikace pro vybranou oblast v souladu s legislativou Evropské unie musí uchazeč absolvovat navíc profesní zkoušku, která je součástí kurzu a již je zahrnuta v ceně. Závěrečná zkouška je maturitní úrovně, což výrazně zvyšuje hodnotu uchazeče na pracovním trhu.

Vykonáním profesní zkoušky získá uchazeč „Osvědčení o profesní kvalifikaci“. Osvědčení o získané profesní kvalifikaci je zaručenou známkou kvality absolventů a je platné v celé Evropské unii.

V případě úspěšného vykonání této zkoušky nepotřebujete pro vaše podnikání garanta či roční praxi! S touto zkouškou Vám bude vydán Živnostenský list.

Profesní zkoušku u nás můžete vykonat samostatně i bez předchozího absolvování kurzu v našem rekvalifikačním středisku.

Všechny naše kurzy jsou akreditovány MŠMT!

DALŠÍ INFORMACE -> PROFESNÍ ZKOUŠKY

 

« Zpět na výpis aktualit | Vytvořeno: 26. 10. 2017